PLAYMOBIL ® City Life My Hair Salon 70376

PLAYMOBIL ® City Life My Hair Salon 70376


Cena
1.016 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Produkty ze série PLAYMOBIL® City Life

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A284476

EAN: 4008789703767

PLAYMOBIL ® City Life My Hair Salon 70376
Tento text je přeložen automaticky.
Je čas znovu na nový účes, můžete rychle jít do moderního kadeřnictví. Přátelský kadeřník vždy zná nejnovější trendy účesu a má také nejlepší tipy na líčení. „Proč se nejdřív nepohodlí,“ ptá se stylista. Poté je podrobně diskutován účes. Vlasy by neměly být pouze ostříhány, ale také by měla být vytvořena nová barva vlasů. Samozřejmě všechno by mělo odpovídat typu. Žádný problém pro zkušeného profesionála. Pojďme tedy začít podnikat!

Kadeřnický salon je vybaven několika policemi na paruky, prodlužování vlasů a líčení, stejně jako kadeřnickou židlí s pohyblivým opěradlem, prodejním pultem a postranní skříní na kolečkách . K čištění salonu je součástí balení koště, lopatka na prach a ruční kartáč. Přiložené nálepky lze znovu a znovu použít k dekoraci vnitřních a vnějších stěn L aden. Můj kadeřnický salon lze dokonale kombinovat s ostatními domy ze série My Little City.

Pro vzrušující výsledky ve vašem kadeřnictví, swapové paruky, příčesky a doplňky. Vybaveno umyvadlem, kadeřnickou židlí s připojitelnou dětskou sedačkou a mnoha milujícími detaily. S otevřeným střešním oknem. Včetně samolepky pro individuální design. Lze kombinovat se všemi budovami „Meine kleine Stadt“.

Detaily produktu:
  • Rozměry (D x Š x V): 26 x 33 x 27 cm
  • postavy: 2 ženy, 1 chlapec
  • Příslušenství: 1 kadeřnický salon, 1 pult s displejem, 1 laptop, 1 stojanové zrcadlo, 2 police, 2 stojany, 1 kadeřnický vozík , 1 dítě, 1 umyvadlo na vlasy, 1 kadeřnická židle, 1 přídavné sedátko, 3 příčesky, 2 výměnné paruky, 2 busty, 1 ruční zrcátko, 1 telefon, 1 stříkací láhev, 1 vysoušeč vlasů, 1 kartáč 1 řasenka, 1 rtěnka, 1 nůžky, 1 břitva, 1 kartáč na prášek, 1 prášek, 6 kosmetických lahví, 6 stuh na vlasy, 1 hodinky, 1 peněženka, 1 koště, 1 lopatka na prach, 1 lopatka na odpad, 1 koš na odpadky, 1 krabička, 1 barevná paleta, 1 kabelka, 1 nálepka s opakovaně použitelnými nálepkami
  • Věk: od 4 let
Pozor
Nevhodné pro děti do 3 let k nebezpečí udušení malými částmi

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

PLAYMOBIL ® City Life My Hair Salon 70376
1.016 Kč