PLAYMOBIL® Dollhouse Přenosný módní butik 6862
Momentálně vyprodáno

PLAYMOBIL® Dollhouse Přenosný módní butik 6862

 • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
 • Poštovné zdarma od 850 Kč
789 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A207953

PLAYMOBIL® Dollhouse Přenosný módní butik 6862
Přenosný módní butik vypadá jako kabelka. Obsahuje rozmanitý výběr hezkých šatů a sukní pro oblékání figurek Playmobil. S mnohým dalším příslušenstvím.

Podrobnosti:
 • Rozměry v rozestavěném stavu: 41 x 4 x 20 cm
 • Figurky: 2 ženy; zvířata: žádná; příslušenství: 1 butikový kufr, 1 pult s pokladnou a monitorem, 1 paraván, 3 šaty, 3 náramkové hodinky, 1 klobouk, 2 kabelky přes rameno, 1 kabelka, 1 Clutch, 2 ramínka, 3 sukně, 1 prodloužení vlasů, 1 bysta, 1 stojací zrcadlo
 • Věk: od 5 let.

 • Upozornění
  Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.