PLAYMOBIL  Family Fun Holidaymaker s bankomatem

PLAYMOBIL Family Fun Holidaymaker s bankomatem


Cena
252 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do 2-3 pracovních dní u Vás

Produkty ze série PLAYMOBIL® Family Fun

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A293740

EAN: 4008789704399

PLAYMOBIL Family Fun Holidaymaker s bankomatem
Tento text je přeložen automaticky.
Ve vzdálených zemích je výlet do bankomatu obzvláště vzrušující, protože je možné objevit úplně jiné a zajímavé bankovky. Když dorazí do své prázdninové destinace, matka a syn nejdříve půjdou do bankomatu, aby získali hotovost. Je to velmi snadné: vložte svou bankovní kartu do otvoru, zadejte PIN a peníze z otvoru vyjdou. Malý chlapec si pozorně prohlíží podivné poznámky. Existuje spousta zajímavých detailů k prozkoumání.

Herní sada obsahuje dvě figury PLAYMOBIL, čivavu, bankomat, bankovky, klíč a další doplňky. K doplnění bankovek lze stroj otevřít klíčem.

Podrobnosti o produktu:
  • čísla: 1 žena, 1 chlapec
  • Zvířata: 1 čivava
  • Příslušenství: 1 bankomat, 1 klíč, 1 platební karta, 1 sada bankovek (6 kusů), 1 kabelka, 1 kufr, 1 batoh, 1 taška na džus, 1 vodítko pro psa, 1 pár koupacích bot
  • Věk: od 4 let
Pozor
Nevhodné pro děti do tří let. Nebezpečí udušení malými částmi, které lze spolknout!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

PLAYMOBIL  Family Fun Holidaymaker s bankomatem
PLAYMOBIL Family Fun Holidaymaker s bankomatem
252 Kč