PLAYMOBIL® Family Fun Rodinný karavan 6671
Momentálně vyprodáno

PLAYMOBIL® Family Fun Rodinný karavan 6671

 • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
 • Poštovné zdarma!
1.118 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A133762

PLAYMOBIL® Family Fun Rodinný karavan 6671
Zařízen kuchyňkou, mini koupelnou/WC a místem na spaní pro celou rodinu. Střecha je odnímatelná a markýza se dá vytáhnout. Se spoustou místa na kempinkový nábytek a mnohým příslušenstvím.

Podrobnosti:
 • Rozměr: 32 x 13 x 15 cm
 • Figurky: 1 muž, 1 žena, 1 chlapec, 1 dívka; zvířata: žádná; příslušenství: 1 karavan, 2 páry matrací, 1 sklápěcí stůl, 4 sklápěcí židle, 1 surfové prkno, 1 Kickboard, 1 zapalovač, 1 plynová bomba, 1 foťák, 1 pár pantoflí, 1 pár dětských pantoflí, 2 sáčky šťávy, 2 vysoké sklenice, 1 sklenice s marmeládou, 2 konzervy, 1 sáček s moukou, 1 dóza se sardinkami, 4 talíře, 4 hrnky, 1 pánev s volským okem, 1 hrnec, 4x příbor.
 • Je vybaven tažným zařízením, ale NEDÁ se dálkově ovládat.
 • Věk: od 4 let.

 • Upozornění
  Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.