PLAYMOBIL® Family Fun Velký letní tábor 9420

PLAYMOBIL® Family Fun Velký letní tábor 9420


Cena
1.391 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Produkty ze série PLAYMOBIL® Family Fun

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A234062

PLAYMOBIL® Family Fun Velký letní tábor 9420
Playmobil 9420 letní prázdninová vila Středomořská vila nabízí dostatek prostoru pro čtyřčlennou rodinu a je plně zařízená, se vším, co dělá dovolenou nezapomenutelnou: velkou kuchyní se spoustou prostoru pro potraviny, koupelnou s vanou a skvělým pokojíčkem pro děti. Ale kdo by chtěl být při tak krásném počasí uvnitř? Ve venkovní části je lehátko a pohodlný zahradní nábytek k odpočinku a pro tatínka také gril. Zde se nechá žít!

Ideální objekt na dovolenou: Prázdninová vila nabídne dostatek prostoru dvěma dospělým a dvěma dětem a je plně vybavena. Zahrandí nábytek a gril lze uskladnit pod vnějším schodištěm. Prostory v horním patře lze pohodlně dosáhnout po vnějším schodišti.

Podrobnosti:
 • Rozměry: 40 x 30 x 26 cm
 • Figurky: 1 žena, 1 muž, 1 dívka, 1 chlapec
 • Zvířata: 1 kočička, 1 motýlek
 • Příslušenství: 1 prádninová vila s nábytkem, 1 manželská postel se 2 polštáři, 2 postele, 1 koberec, 1 polička, 2 stolní lampy, 1 toaleta s držákem na toaletní papír, 1 kartáč na WC, 6 květináčů s různými rostlinami, 1 gril s víkem, 1 grilovací kleště, 1 stůl, 4 židle, 1 zahradní stůl, 2 zahradní židle, 1 lehátko, 1 ručník, 3 sáčky se šťávou, 1 sáček s moukou, 1 hrnec, 1 pánev, 4 talíře, 4 vidličky, 4 nože, 4 lžíce, 4 sklenice, 1 marmeláda, 2 jablka, 1 konzerva sardinek, 1 konzerva, 2 tuby, 1 toastovač s toastem, 1 kbelík, 1 sítko, 1 konvička, 1 hračka, 1 medvídek, 1 sada psacích a malířských potřeb (6 ks), 3 páry pantoflí, 1 šaty (dvoudílné), 1 kartáč na vlasy, 1 hřeben, 1 fén, 1 skleněná mísa, 1 kosmetická láhev, 2 sluneční krémy, 4 kartáčky na zuby, 1 flakon, 1 houba, 1 kvtina do vlasů, 1 náramek, 1 krabička, 2 pohlednice
 • Středozemní prázdninová vila nabízí prostor a vybavení pro dvě děti a dvě dospělé osoby
 • Dům je zcela vabaven
 • Ve vstupní části je kuchyň s dostatkem úložného prostoru pro potraviny a kuchyňské náčiní
 • Vedle kuchyně je koupelna s vanou a různými koupelnovými potřebami
 • Pro dvě děti je nahoře dětský pokjíček, do kterého lze dojít přes vnější schodiště
 • Vedle dětského pokojíčku je ložnice pro rodiče. Odtud vedou dvoje lamelové dveře na balkon.
 • Ve vnější části lze zarandí nábytek a gril uschovat pod vnější schodiště.
 • Dvojdílné šaty pro ženu lze oblékat a svlékat.
 • Silikonovou dívčí sukni lze rovněž oblékat a svlékat.
 • Věk: od 4 let

Upozornění
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

PLAYMOBIL® Family Fun Velký letní tábor 9420
1.391 Kč
Top značky