PLAYMOBIL® KNIGHTS 9341 Poníci táhnoucí balistu s trpaslíky

PLAYMOBIL® KNIGHTS 9341 Poníci táhnoucí balistu s trpaslíky


Cena
443 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Produkty ze série PLAYMOBIL® Knights

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A233828

PLAYMOBIL® KNIGHTS 9341 Poníci táhnoucí balistu s trpaslíky
Také trpasličí bojovníci se spřežením poníků byli přivoláni trpasličím králem. Samozřejmě se okamžitě vydali na pomoc svým trpasličím bratrům. Poníci již nervozně podupávají kopyty. Ale, než se vydají na cestu, musí ještě vyzkoušet balistu. Je v pořádku. Rychle naložit vše potřebné k boji a hurá do boje! Balista je funkční a připevněna na podvozek. Postroje obou poníků lze odejmout.

Podrobnosti:
  • Figurky: 3 trpasličí bojovníci
  • Zvířata: 2 poníci
  • Příslušenství: 1 trpasličí balista, 1 oj, 4 šňůry, 2 chomouty, 1 vlajka, 3 střely, 1 trpasličí balista, 1 pochodeň, 1 rytířská přilba, 1 kapuce, 1 pokrývka hlavy s parohy, 1 měšec, 3 držáky, 1 ochranný štít, 1 nůž, 1 meč, 1 brnění, 1 sekera, 1 sekera s dvojitou hranou, 1 luk, 2 toulce se šípy, 1 hůl
  • Funkční balista je připevněna na podvozek
  • Věk: od 5 let

Upozornění
Nevhodné pro děti do 3 let kvůli riziku spolknutí malých částí.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

PLAYMOBIL® KNIGHTS 9341 Poníci táhnoucí balistu s trpaslíky
443 Kč
Top značky