PLAYMOBIL Lekce chemie City Life 9456

PLAYMOBIL Lekce chemie City Life 9456


Cena
331 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Produkty ze série PLAYMOBIL® City Life

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A280886

EAN: 4008789094568

PLAYMOBIL Lekce chemie City Life 9456
Tento text je přeložen automaticky.
Jaký je rozdíl mezi kyselinami a zásadami? A k čemu je periodická tabulka a co děláte s Bunsenovým hořákem? Tolik otázek, naštěstí učitel chemie zná odpověď a ukazuje řešení také pomocí experimentů na laboratorním stole. Zde mohou děti také experimentovat samy a naučit se hodně o přírodních zákonech, stejně jako ve skutečném životě: Na nové laboratorní lavici lze simulovat různé chemické experimenty.

Detaily produktu:
  • Vybavení učebny pro výuku chemie
  • Se spoustou příslušenství pro experimentování na laboratorní lavici
  • Obrázky: 1 muž, 1 dívka, 1 chlapec
  • Příslušenství: 1 chemický stůl, 1 stůl, 1 otočná židle, 1 školní stůl, 2 židle, 1 závěsná deska, 1 přidržovací tyč, 2 tyče, 1 propojovací kabel, 1 knihovna, 2 soubory, 1 sada nástrojů (4 kousky), 2 paličky, 2 láhve, 1 stojan se zkumavkami, 1 Bunsenův hořák, 1 nálevka, 3 misky, 1 destilátor, 2 kameny, 3 šperky, 1 termoska, 1 školní taška, 1 batoh, 1 čepice
  • Věk: od 5 let

úcta
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které mohou být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Příslušenství

Cena
1.067 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

PLAYMOBIL Lekce chemie City Life 9456
331 Kč