PLAYMOBIL  ® Magický zdroj energie 70800
-13%
MOC¹
3.499 Kč
Cena
3.042 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
457 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A312762

EAN: 4008789708007

PLAYMOBIL ® Magický zdroj energie 70800
Tento text je přeložen automaticky.
Magický zdroj energie zásobuje pohádkovou zemi energií. Hlídají ho křišťálové víly. Hlavní krystal svítí!

V jezeře se objeví mihotavé světlo. Otáčením vodního kola začnou jako mávnutím kouzelného proutku růst květiny u jezera a zvedat se mlhavá mračna aden . Větve smuteční vrby a některých rostlin ve tmě svítí.

Magický zdroj energie je tajemné místo zahalené mlhou. Uvnitř zdroje září vzácný krystal, který zásobuje zdroj i celou pohádkovou zemi energií. Toto mystické místo samozřejmě dobře střeží křišťálové víly. Ostražitost je nutná i proto, že po vzácném energetickém krystalu jdou zlověstné netopýří víly. Ukrást krystal však nebude snadné. Teprve když na květinovou louku přiteče dostatek vody, vyrostou křišťálové květy a kouzelný klíč. Pouze s tímto kouzelným klíčem je možné tajnou skrýš otevřít. Netopýří víla má však v plánu ještě něco jiného S child e. Za vodopádem objevila skalní dvířka a nyní malé krystaly dopravuje ven skrytou skalní skluzavkou. Dokážou ji křišťálové víly zastavit? Na všechny vílí kamarády čekají fantastická dobrodružství s kouzelnými vílami.

Hrací sada obsahuje křišťálovou vílu s jednorožcem, netopýří vílu se salamandrem, křišťálového vílího muže s vážkou, kouzelný vílí pramen s vodopádem, svítící krystal a funkci mlhy, krystaly, kouzelný klíč a mnoho dalších krásných doplňků. Když se křišťálová louka naplní vodou, vyrostou křišťálové květy a kouzelný klíč. Integrovaný modul mlhy může vytvářet malé plochy mlhy aden .

Nový stavební zážitek: Díky očíslovaným sáčkům začíná zábava hned po vybalení!

Podrobnosti o produktu:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 40 x 49 x 34 cm
  • Obsah: Figurky: 1 Forest vílí muž; 1 křišťálová víla, 1 netopýří víla Zvířata: 1 duše zvířete vážky, 1 duše zvířete jednorožce Pegase, 1 duše zvířete salamandra.
    Příslušenství: 1 kouzelný zdroj energie s jezírkem, 1 vodní kolo s naběračkou, 1 vodní kolo s klikou, 1 průhledný vodní kanál, 2 stavidla, 1 vrba, 1 strom, 1 převislá rostlina, 1 kapradina, 2 zelené plochy, 3 zelené rostliny, 1 květinová známka v květním kalichu, 4 houby, 8 stonků květin velkých, 3 stonky květin malých, 6 křišťálových květů bílých velkých, 7 křišťálových květů bílých malých, 4 křišťálové květy fialové velké, 4 křišťálové květy fialové malé, 2 květy rosnatky, 2 kouzelné klíče, 6 křišťálových kamenů kulatých, 6 křišťálových špendlíků, 1 pár křídel Křišťálová víla, 1 pár křídel Forest Víla, 1 pár křídel Netopýří víla, 1 náhrdelník Křišťálová víla, 1 ozdoba do vlasů Křišťálová víla, 1 čelenka Forest Víla muž, 1 obojek Forest Víla muž, 1 pár pout na ruce Forest Víla muž, 1 opasek Forest Víla muž, 1 čelenka rohy Netopýří víla, 1 sukně Netopýří víla, 1 plášť Netopýří víla, 1 opasek spona na netopýra Netopýří víla
  • Baterie: 4 x 1,5 V AA baterie
  • Věk: od 7 let
Pozor
Nevhodné pro děti do tří let. Nebezpečí udušení kvůli malým částem, které lze spolknout!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Hodnocení

Hodnocení zákazníků: PLAYMOBIL ® Magický zdroj energie 70800
5
2 Hodnocení zákazníků
 
5 hvězdičky
| 2
 
4 hvězdičky
| 0
 
3 hvězdičky
| 0
 
2 hvězdičky
| 0
 
1 hvězdička
| 0
Co je eKomi?

100% skutečná odezva od zákazníků

Všechny recenze produktů pocházejí od skutečných zákazníků, kteří si zboží u nás zakoupili.

Naše nejprodávanější

PLAYMOBIL  ® Magický zdroj energie 70800
PLAYMOBIL ® Magický zdroj energie 70800
MOC¹ 3.499 Kč
3.042 Kč