PLAYMOBIL ® Piráti červený rockový námořník 70412

PLAYMOBIL ® Piráti červený rockový námořník 70412


Cena
988 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Produkty ze série PLAYMOBIL® Pirates

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A282692

EAN: 4008789704122

PLAYMOBIL ® Piráti červený rockový námořník 70412
Tento text je přeložen automaticky.
"Piráti by chtěli být vládci oceánů, ale chytré redcoats mají v tom slovo. Se svým námořním námořníkem statečně čelí každé výzvě. ""Podívej, pirát na nás útočí!"" křičí velitel. Vojáci rychle uvedou své flexibilní dělo na své místo. Vložte kulku a oheň! Pirát na jeho voru nemá šanci proti těmto mazaným Redcoatům. Freebooter je vzat do vazby spolu se zlatými nugety a převezen do bašty vojáků. Zajímalo by mě, jestli jej pirátská posádka zachrání před baštou.

Hra obsahuje plachetnici a vor s pistolí, tři PLAYMOBIL - figurky, krabici, mapu pokladů, sextant a mnoho dalších doplňků . Nožní svorky na palubě lodi a voru poskytují lepší stabilitu figurek. Námořník je plovoucí a lze jej vylepšit podvodním motorem RC (9853).

Detaily produktu:
  • Čísla: 2 vojáci červené skály, 1 pirát
  • Vozidla: 1 loď, 1 člun
  • Příslušenství: 2 děla, 3 kulky, 2 klobouky, 1 čelenka, 1 lucerna, 1 vlajka, 1 černá vlajka, 1 zlatý nugget, 1 držák vlajky, 1 hrudník, 1 sextant, 1 kompas, 1 mluvící trubice, 1 dalekohled, 1 mapa pokladů, 1 kompas, 2 osy, 1 rýč, 1 háček
  • Věk: od 5 let
Pozor
Nevhodné pro děti do tří let. Nebezpečí udušení v důsledku malých částí, které mohou být spolknuty!"

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

PLAYMOBIL ® Piráti červený rockový námořník 70412
988 Kč