Naše alternativa k vyprodanému výrobku

PLAYMOBIL Spirit Riding  Vánoce v Miraderu
Momentálně vyprodáno

PLAYMOBIL Spirit Riding Vánoce v Miraderu


Cena
1.299 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH

Produkty ze série PLAYMOBIL® Spirit Riding Free

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A293998

EAN: 4008789703958

PLAYMOBIL Spirit Riding Vánoce v Miraderu
Tento text je přeložen automaticky.
Voňavé sladkosti a lahodné pečivo dodávají vánoční náladě. Trh také nabízí krmivo a doplňky pro koně. S Abigail & Boomerang a Maricela s Horse Mystery a Foal Governor.

podrobnosti o produktu:
  • Rozměry prodejního stojanu (délka x hloubka x výška): 14 x 9 x 14 cm
  • Postavy: 1 Abigail, 1 Maricela
  • Zvířata: 1 kůň Boomerang, 1 kůň Mystery, 1 hříběcí guvernér
  • doplňky: 2 Vánoce tržní stánky s hvězdnou girlandou, 2 plotové prvky se sloupky, 3 sedla, 2 ohlávky, 2 otěže, 4 sedlové návleky, 1 ohlávek pro hříbata, 1 vodítko pro hříbata, 3 pytle se sladkostmi, 3 balíčky sušenek, 3 perníková srdíčka, 2 košíčky, 2 podnosy, 1 skořicová roláda, 1 vánoční cukroví, 3 jablka, 3 milostná jablka ve stojanu, 1 krabička na klobouky, 1 láhev, 1 sklenice, 1 tuba, 1 westernový klobouk, 1 zvon, 1 dřevěná krabička, 1 koš trávy, 1 taška, 1 vánoční čepice, 1 kožešinová čepice, 1 čepice, 1 vidle, 1 koště, 2 slámy, 3 biče, 3 kartáče, 4 kamaše
  • Věk: od 4 let
Pozor
Nevhodné pro děti do tří let. Nebezpečí udušení malými částmi, které lze spolknout!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější