PLAYMOBIL ® Výcvikový tábor 70805
-10%

PLAYMOBIL ® Výcvikový tábor 70805


MOC¹
1.399 Kč
Cena
1.256 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
143 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A312776

EAN: 4008789708052

PLAYMOBIL ® Výcvikový tábor 70805
Tento text je přeložen automaticky.
Ponořte se do kouzelného světa Ayumy.

Ve výcvikovém táboře mohou víly a jejich zvířata trénovat své speciální dovednosti. V táboře se nacházejí šplhací zařízení, zařízení pro nácvik střelby, výcviková místnost pro nácvik bojových strategií a pomůcky pro přípravu magických lektvarů.

Zlověstné plány temných netopýřích víl ohrožují svět víl. Proto se víly K night a jejich kouzelní mořští tvorové zdokonalují ve svých speciálních dovednostech ve výcvikovém táboře. Trénují techniku lezení a vytrvalost na skalách a na houpající se liánové síti. Pro zlepšení techniky střelby je k dispozici terč s lukem a šípy a speciální pohádkové dělo. Není tak snadné vystřelovat projektily vílího prachu skrz liánové kroužky. Víly napíší své strategické plány na tabuli. Díky houbě mohou svůj koncept znovu a znovu měnit a upravovat. Při tak náročném tréninku si potřebují odpočinout, a tak víly využijí dřevěnou plošinu a uspořádají si chutný piknik. Sada hracích figurek obsahuje vílu K night s medvědem Kodiakem, vílího muže K night se sokolem, výcvikový tábor s piknikovou plošinou a lezeckou skálou, dělo na vílí prach s projektily, terč, luk a šíp, tabuli a mnoho dalších zajímavých doplňků.

Podrobnosti o produktu:
 • Rozměry (délka x šířka x výška): 23 x 23 x 23 cm
 • Obsah:
  Figurky: 1 K night Fairy man, 1 K night Fairy
  Zvířata: 1 duše medvěda, 1 duše sokola, 1 pták
  Příslušenství: 1 výcvikový tábor, 1 stožár se 2 vlajkami, 1 stůl, 2 stoličky, 1 truhla, 1 erb víl K night , 2 rohy na pití, 1 svíčka, 1 popisovatelná tabule, 1 pero, 1 houba, 1 bidýlko pro duši zvířecího sokola, 1 pochodeň s držákem, 1 stojan na dělo se 3 náboji z vílího prachu, 1 terč, 1 luk, 4 šípy, 1 ohniště, 1 kotlík, 1 lžíce na vaření, 2 stoličky z pařezu, 1 klacek s klobásou, 1 skupina hub, 1 sud, 1 prak, 2 listy rostlin růžové barvy, 15 květů korzárů, 2 květy korzárů rosnatky, 1 zelená plocha, 1 rostlina stojící, 2 rostliny visící, 2 liány podélné, 1 kroužek liány, 1 pletenec liány, 1 kompas, 1 plakát s hledanými osobami, 1 dalekohled, 1 prkénko na svačinu, 1 bochník chleba, 2 krajíce chleba, 1 nůž, 5 horolezeckých chytů, 2 páry křídel K night Víla, 1 opasek K night Vílí muž, 1 péřová čelenka K night Vílí muž, 1 pár pout na ruce K night Vílí muž, 1 sukně K night Víla žena, 1 čelenka rohy K night Víla žena, 1 obojek K night Víla žena, 1 opasek připínací pírko K night Víla, 1 čelenka duše zvíře medvěd, 1 brnění duše zvíře medvěd, 1 čelenka duše zvíře jestřáb.
 • Věk: od 7 let
Pozor
Nevhodné pro děti do tří let. Nebezpečí udušení kvůli malým částem, které lze spolknout!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

PLAYMOBIL ® Výcvikový tábor 70805
PLAYMOBIL ® Výcvikový tábor 70805
MOC¹ 1.399 Kč
1.256 Kč