Plenky Pampers New Baby vel. 2 Mini (3 - 6 kg), balení na měsíc 240 ksPlenky Pampers New Baby vel. 2 Mini (3 - 6 kg), balení na měsíc 240 ks

Plenky Pampers New Baby vel. 2 Mini (3 - 6 kg), balení na měsíc 240 ks


Cena
1.326 Kč
(5,53 Kč / kus)
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Produkty ze série Pampers Premium Protection

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A067257

Plenky Pampers New Baby vel. 2 Mini (3 - 6 kg), balení na měsíc 240 ks
Plenky Pampers New Baby vel. 2 Mini (3 - 6 kg), balení na měsíc 240 ks

Přednosti:


• Jedno balení obsahuje 240 plenek.
• Naše nejlepší ochrana pro pokožku Vašeho novorozeného dítěte.
• Nový indikátor moči Vám pomůže rozpoznat, kdy Vaše dítě potřebuje novou plenku.
• Dvojitý absorbční systémÍ, který pojme velmi dobře tekutou stolici.
• Jemná a prodyšná plenka představuje komfort pro citlivou pokožku miminka.
• Natahovací strany a měkké lepící zipy se postarají o flexibilitu a o to, že plenka vždy dobře sedí.
• Neobsahuje latex.

Popis výrobku:

Pokožka Vašeho miminka vyžaduje zvláštní ochranu. Plenky Pampers New Baby byly vyvinuty specielně pro zvláští potřeby novorozených miminek. Díky savému jádru Dry Max a jedinečnému systému dvojité absorbce uzavírají tekutinu a tekutou stolici rychle a bezpečně a chrání citlivou pokožku miminka. Pampers New Baby - naše nejměkčí a nejsušší plenka. Nový indikátor moči Vám pomůže rozeznat, kdy Vaše miminko potřebuje novou plenku. Jakmile se Vaše miminko vyčuralo, změní se barva indikátoru ze žluté na modro-zelenou.
Silná kombinace pro citlivou pokožku miminka: Používejte plenky Pampers New Baby společně s vlhčenými ubrousky Sensitive.

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Pampers

Pampers – Vítejte ve světě plném lásky, spaní a hraní

Pampers již více než 40 let neustále vyvíjí - po intenzivním výzkumu a ve spolupráci s experty a rodiči - dětské pleny a vlhčené ubrousky, které jsou ideální pro dětské potřeby. Ať už pro citlivou novorozeneckou pokožku nebo neustálý pohyb lezoucích dětí jsou pleny Pampers přizpůsobeny různým vývojovým stádiím dětí. Děti zůstávají v suchu; plenka jim dobře sedne. Pro Pampers je zdravý a šťastný vývoj dětí srdeční záležitostí. Proto také Pampers celosvětově podporuje Unicef v boji proti novorozeneckému tetanu.


Naše nejprodávanější

Plenky Pampers New Baby vel. 2 Mini (3 - 6 kg), balení na měsíc 240 ks
1.326 Kč
(5,53 Kč / kus)
Top značky