Naše alternativa k vyprodanému výrobku

Plot na pastviny Schleich 42487
Momentálně vyprodáno

Plot na pastviny Schleich 42487


Cena
244 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A256220

EAN: 4055744029936

Plot na pastviny Schleich 42487
Tento text je přeložen automaticky.
Figurky Schleich ® jsou detailně modelované a představují pedagogicky hodnotnou hru. Pastevní plot lze postavit a demontovat kdekoli pomocí několika jednoduchých kroků. Tímto způsobem se hospodářská zvířata mohou vždy pást na jednom místě s čerstvými rostlinami a bylinkami. Samozřejmě by měl být pastevní plot denně kontrolován na mezery, jinak se může stát, že pastviny utečou!

Co byste měli vědět? Pastevní plot má praktické dveře, kterými mohou být zvířata přivedena na pastviny .

Podrobnosti:
  • Svět témat: Farm World
  • Rozměry: 19,0 x 5,50 x 11,50 cm (Š x H x V)
  • Věk: od 3 let
úcta
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které mohou být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Příslušenství

Cena
135 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


Naše nejprodávanější