Popelářský vůz Bino

Popelářský vůz Bino


Cena
240 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-5 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A272915

EAN: 4019359832152

Popelářský vůz Bino
Tento text je přeložen automaticky.
Bavte se s naším odpadkovým vozíkem pro děti! Popelářský vůz potěší všechny děti, které mají rádi práci sběratelů odpadu. Díky našemu náklaďáku se můžete na chvíli stát odpadky. Když jedou po místnosti, mohou sbírat odpadky a ukládat je do auta. Tato hračka podporuje rozvoj dětské fantazie a tvořivosti. Tento vozík je vyroben z vysoce kvalitního plastu. Baleno v malířské krabici s oknem.

Podrobnosti:
  • Rozměry: cca. 36 x 21 x 23 cm
  • Věk: od 3 let
Nevhodné pro děti do 3 let z důvodu malých částí, které mohou být spolknuty, nebezpečí udušení.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Popelářský vůz Bino
240 Kč