Postýlka vrchlíku Pinolino Doll Jasmin, kompletní

Postýlka vrchlíku Pinolino Doll Jasmin, kompletní


Cena
1.047 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A283281

EAN: 4035769049812

Postýlka vrchlíku Pinolino Doll Jasmin, kompletní
Tento text je přeložen automaticky.
Panenka s nebesy je skvělý dárek pro narozeniny nebo Vánoce. Řada Jasmin od Pinolino Jasmin je skvělým doplňkem k dalším výrobkům. Díky velké ležící ploše si mnoho panenek najde místo na spaní v malé dřevěné posteli - ať už jsou malé nebo velké. Ve třídílné ložní prádlo mohou panenky maminky krásně mazlit své miláčky. Dětská hračka pro dívky od 2 do 9 let podporuje kreativitu a fantazii a stává se nedílnou součástí her pro hraní rolí, jako je otec, matka, dítě.

Podrobnosti:
  • Rozměry: 51 x 29 x 50 cm
  • Velikost matrace: 49 x 27 cm
  • Lakované: MDF, růžové a bílé lakované
  • Včetně Třídílné lůžkoviny, malé srdce růžové
  • Věk: od 2 do 9 let


O Pinolino:
Pinolino vyvíjí, vyrábí a prodává širokou škálu dětského nábytku, doplňků a hraček od roku 1997. Pinolino vyrábí svůj rozmanitý sortiment ve svých třech vlastních továrnách. Přesvědčivá kombinace tržně orientovaných předmětů, dobré služby a příznivé ceny z vás učiní Pinolino tím správným partnerem. Ambiciózním cílem společnosti je dosáhnout co největší spokojenosti zákazníků na všech úrovních. Vysoce kvalitní materiály, přesnost a velká pozornost k detailu dělají z nábytku Pinolino oblíbený pro každý domov

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Postýlka vrchlíku Pinolino Doll Jasmin, kompletní
1.047 Kč