Akce prodloužena
Akce prodloužena
Sleva 250 Kč
TATI1220
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
Potah Römer Keep Cool pro autosedačky skupiny 1. bez hlavové opěrky

Potah Römer Keep Cool pro autosedačky skupiny 1. bez hlavové opěrky

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 9 kusy k dispozici!

MOC¹ 1.228 Kč
1.136 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A029694

Potah Römer Keep Cool pro autosedačky skupiny 1. bez hlavové opěrky
Potah Römer Keep Cool pro autosedačky skupiny 1. bez hlavové opěrky

... ne příliš teplý
... ne příliš studený
... ideální


Potah Keep Cool vhodný pro dětské vajíčko / autosedačku pro nejmenší děti. Technologie OUTLAST pojme přebytečné tělesné teplo a postará se o to, že se Vaše miminko cítí také v horkých dnech příjemně.

Odkud pochází tato technologie? Technologie Outlast byla původně vyvinuta pro NASA, aby mohli kosmonauti ve vesmíru vydržet extrémní výkyvy teplot. Nyní jsou materiály s Outlast, které regulují teplotu, obsaženy v mnoha výrobcích od oblečení, bot, povlečení, lékařských výrobků až po využití v průmyslu.

Co znamená technologie Outlast?
Technologie je založena na materiálech, které si pamatují změny fází (PCM), u kterých jsou aplikovány dvě známé technologie. Jednou z nich je mikrozapouzdření, které je známé např. u žvýkačky, kdy dochází také k uschování mikrokapslí. Při žvýkání je obal zničen a tím je uvolněna chuť žvýkačky. Jiný příklad jsou parfémy na zkoušku v časopisech. Mikrokapsle jsou zničeny třením papíru, čímž se uvolní vůně parfému. Rozdíl oproti materiálům Outlast je v tom, že tady je obal mikrokapslí stabilní, takže se neponičí.

Jak funguje tato technologie? V patentovaných mikrokapslích, tvz. Outlast ThermoculesÍ, jsou uloženy substance podobné parafínu, které jsou schopné změnit stav svého agregátu. Taté tento fyzikální princip je každému znám, např. u H2O, kdy se voda změní v led nebo páru při přísunu nebo odebrání energie. Toho využívá i technologie PCM.
Přehled předností výrobků Outlast Adaptive Comfort:

• Přizpůsobení se tělesné teplotě
• Redukce přeteplení
• Redukuje vznik potu
• Redukuje vychladnutí
• Aktivní vyrovnání teplot

Dětské vajíčko NENÖ součástí dodávky.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Britax Römer

Britax Römer - bezpečnost po všech stránkách

Německá značka Römer se stará od roku 1872 o to, aby se děti vždy dostaly bezpečně do cíle, ať už jdou pěšky nebo jedou na kole nebo v autě. Společně s partnerem Britax, který se spojil v 1978 s Römer, způsobují převrat ve světě dětských autosedaček a kočárků. Miminka jezdí v pohodlných a bezpečných autosedačkách a starší děti jsou neustále chráněny díky využití Isofixu. Rychlá a snadná instalace dětské autosedačky urychluje cestování a zjednodušuje ho jako ještě nikdy předtím. Značka Vás přesvědčí navíc i díky inteligentnímu designu a vysokým bezpečnostním standardům, které jsou neustále vylepšovány.


Potah Römer Keep Cool pro autosedačky skupiny 1. bez hlavové opěrky
MOC¹ 1.228 Kč
1.136 Kč