Naše alternativa k vyprodanému výrobku

Potahy na madla golfových kočárků Hauck Handle Me 1
Momentálně vyprodáno

Potahy na madla golfových kočárků Hauck Handle Me 1


Cena
212 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A086035

Potahy na madla golfových kočárků Hauck Handle Me 1
Handle Me 1

Výborná náhrada pro poškozené nebo natržené držáky na Vašem kočárku.
Obě polstrování madla z měkkého neoprenového materiálu jsou extrémně odolná. Jednoduše se natáhnou přes poškozená místa na madle. Díky velmi natahovacímu materiálu se hodí téměř na každé madlo. Upevní se pomocí suchého zipu. 2 kusy v dodávce. Lze je vyprat.

Informace o výrobku:
• Natahovací
• Snadná manipulace
• Odolný materiál
• Lze prát až na 30 stupňů
• Rozměry (max.): 12 x 5,5 cm
• Hmotnost: 0,036 kg

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Značka

Hauck

Pohodlí pro dítě i rodiče

Hauck byl založen v Oberfranken v Německu, ale obchoduje již mezinárodně. Firma s téměr stoletou tradicí je velmi ceněna zejména kvůli kočárkům a golfovým kočárkům. Na prvním místě stojí bezpečnost. Pětibodový pásový systém, neustále kontrolované brzdy i přesvědčivá kvalita výrobků jsou jen některé faktory, které upevňují loyalitu zákazníků. Navíc nabízí kočárky Hauck četné funkce, které se přizpůsobí individuálním potřebám dítěte a tím garantují jeho maximální pohodlí.


Naše nejprodávanější

Top značky