Sleva 10% na dětský pokoj
Sleva 10% na dětský pokoj
Kód kupónu
1KZ3884
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
PRIMAMMA Lžíčky pro dívky, 2 kusy

PRIMAMMA Lžíčky pro dívky, 2 kusy

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • PRIMAMMA Lžíčky pro chlapce, sada 2

MOC¹ 177 Kč
157 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 20 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A014106

PRIMAMMA Lžíčky pro dívky, 2 kusy
S těmito lžíčkami bude start jezení zcela snadný: měkká a flexibilní lžíčková část ze silikonu usnadňuje krmení. Malá, úzká lžíčková část má perfektní velikost pro dětskou pusinku a je tak vhodná pro první pokusy krmení se samo. Protože je hebká, dětská strava se snadno sejme, a dětská dásna se nepoškrábou. Pohodlná, dlouhá rukojeť dává možnost vyškrábání a zamíchání skleniček i talířů. Lžíčka dosáhne i do hlubších sklenic.

• Neobsahuje BPA
• 2 kusy

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

PRIMAMMA Lžíčky pro dívky, 2 kusy
MOC¹ 177 Kč
157 Kč
Top značky