Slevová neděle = 5 kupónů
Slevová neděle = 5 kupónů
SLEVA až
1000 Kč
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
PRIMAMMA Vaporizátor

PRIMAMMA Vaporizátor


Cena
1.048 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A073986

PRIMAMMA Vaporizátor
Primamma Vaporizátor

Primamma Vaporizátor splňuje hygienickou čistotu - rychle, jednoduše a jistě. Sterilizuje automaticky s horkou párou zcela bez chemikálií. Lze ho naplnit až 9 standartními lahvičkami.
Je vhodný také pro odsávačky mateřského mléka, hrnečky, dudlíky a doplňky. Dudlík a doplňky mohou být sterilizovány v horním koši. Vaporizátor se vypne sám, po ukončení sterilizace. Vypnutí po sterilizaci je praktické. Šetří energii.

Péče:
Prosím, omyjte všechny části sterilizátoru a vyčistěte ho od zbytků stravy. My doporučujeme sterilizátor pravidelně,ale nejméně každé 4 týdny (v regionech s tvrdou vodou-častěji) odstranit vodní kámen, aby přístroj fungoval dobře. Vodní kámen, nebo zbytky stravy mohou sterilizátor poškodit. Ohřevná deska Vašeho sterilizátoru může být čištěna čistícími prostředky na citronové bázi. Nepoužívejte žádné chemické prostředky k čištění sterilizátoru. Ohřevná deska s vodním kamenem, není brána jako reklamance.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

PRIMAMMA Vaporizátor
1.048 Kč
Top značky