Naše alternativa k vyprodanému výrobku

Pro Swim Swimsafe pomůcka při plavání Delfín
Momentálně vyprodáno

Pro Swim Swimsafe pomůcka při plavání Delfín


Cena
774 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A254620

EAN: 4260007760406

Pro Swim Swimsafe pomůcka při plavání Delfín
Ploutve jsou přátelské ke kůži, vyrobeny z přírodního kaučuku. Měkký, flixibilní tvar. Žádné tvrdé plastové části a přezky.
Tato perfektní pomůcka je ideální na zvyknutí si na vodu a je určena pro miminka od 3 měsíců. Nemá žádné nepříjemné a rušivé popruhy, díky tomu může volně pohybovat nožičkama. Sedák je nastavitelný na velikost podle toho jak moc vnitřní kruh nafouknete. Plovoucí pomůcka má bezpečnostní systém se 3 vzduchovými komorami a bezpečnostními ventily. Ztráta vzduchu v jedné komoře neovlivní stabilitu pomůcky, a to díky ostatním 2 komorám.

Podrobnosti:
  • Průměr 60 cm
Pozor!
Používat jen v mělké vodě a za dozoru dospělého! Neobsahuje žádnou ochranu před utonutím! Použití za dozoru dospělého!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější