PUKY Odrážedlo LR 1L červené

PUKY Odrážedlo LR 1L červené

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma!

2.075 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A053381

PUKY Odrážedlo LR 1L červené
Odrážedlo LR 1
Číslo výrobku: 4003

Rám s nízkým nasedáním a stupátko, speciální sedátko pro odrážedla, kola a řízení jsou v kuličkových ložiscích, bezpečnostní madla, nafukovací pneumatiky 50-203 (12"), sedátko a řídítka výškově polohovatelné, stojan. Lakování má práškovou úpravu odolnou proti poškrábání.
Barva: červená
Rozměry: Délka 87 cm, nejnižší výška sedátka od země 34 cm
Od 2,5 let (od ca. 90 cm)

Příslušenství

Cena
143 Kč
Cena
198 Kč
Cena
418 Kč
Cena
192 Kč
Cena
295 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Puky

Objevit mobilitu už od malička

Pomocí dětských pojízdných prostředků od Puky umožníte svému dítěti se již od malička učit, jak se pohybovat na kolech. Počínaje od tříkolek, přes odrážedla až po koloběžky nebo dětská kola nabízí Puky široký sortiment, pomocí něhož může Vaše dítě trénovat koordinaci a rovnováhu. Protiskluzové pedály a stupátka znamenají bezpečnost a pěkné designy vždy pohledově zaujmou. Aby bylo dítě bezpečně vybaveno do silničního provozu, má Puky v nabídce i vhodné zvonky a helmy.


PUKY Odrážedlo LR 1L červené
2.075 Kč