PUKY s brzdou Learner Bike standard LR 1BR červené

PUKY s brzdou Learner Bike standard LR 1BR červenéCena
2.531 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A285586

EAN: 4015731040467

PUKY s brzdou Learner Bike standard LR 1BR červené
Tento text je přeložen automaticky.
"Oběžné kolo PUKY ® se nejlépe hodí pro pokročilé uživatele.

Děti, které se již mohou bezpečně pohybovat na kole a hledají novou výzvu, mohou získat první zkušenost s brzdou pomocí kolečka PUKY®. Bubnová brzda, která se snadno dávkuje a je velmi nenáročná na údržbu, zpomaluje pouze zadní kolo. Páka ruční brzdy pro děti je speciálně navržena pro ruce malých dětí, takže řídítka zůstávají bezpečně sevřena i při brzdění.

Pneumatiky s 12,5 ""koly zajišťují optimální pohodlí a maximální přilnavost na všech površích a jsou také velmi tiché. Díky tomu je pneumatické kolo PUKY ® ideálním vozidlem pro ambiciózní jezdce, kteří jsou již o něco rychlejší. Chraňte jemné ruce dětí a zneškodněte konce řídítek. Sedlo banánů, zvednuté vpředu, zajišťuje, že získaná hybnost se přenáší také na vozidlo, aniž by dítě ze sedla sklouzlo dopředu. Nízký průchod umožňuje bezpečně nastupte a vystupujte z kola.

Velká stupačka umožňuje pilotovi při jízdě z kopce sklopit nohy, čímž zajišťuje příznivé těžiště a bezpečnou manipulaci i při vyšších rychlostech. s omezovačem úhlu řízení na kolech. To znamená, že řídítka leží v případě pádu rovně na zemi a riziko zranění je výrazně sníženo.

Detaily produktu:
 • Rozměry (l výška x výška): 87 x 46 - 55 cm
 • výška sedla: 34 - 43 cm
 • Rám s nízkým vstupem a běžeckou deskou
 • Speciální oběžná kola sedlo
 • Kola a řízení jsou namontována na kuličkových ložiscích
 • Bezpečnostní rukojeti řídítek
 • Pneumatická unavená kola 50-203
 • Nastavitelné sedlo a řídítka
 • Brzdový systém vhodný pro děti
 • Nárazuvzdorný práškový povlak
 • Výška rozkroku: od 34 do 47 cm
 • Výška těla: od 90 do 115 cm
 • Věk: od 2,5 roku

Pozor
Používejte s ochrannými prostředky. Nepoužívat v silniční dopravě!
Dodávka se provádí bez uzávěrů ventilů, protože se jedná o malé části, které lze spolknout podle hračkové normy EN71-1.

PUKY ® Kola
Kola PUKY ® jsou ideálním doplňkem klasického koloběžky a zároveň dokonalou přípravou na první dětské kolo. Vyznačují se nízkým vstupem a ergonomií, které jsou zvláště vhodné pro děti. Speciální sedla kol jsou ergonomicky tvarovaná a dokonale podporují chůzi dítěte. Výškově nastavitelná řídítka a sedlo umožňují individuální nastavení a tím i roky zábavy v pohybu a na kole."

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Puky

Objevit mobilitu už od malička

Pomocí dětských pojízdných prostředků od Puky umožníte svému dítěti se již od malička učit, jak se pohybovat na kolech. Počínaje od tříkolek, přes odrážedla až po koloběžky nebo dětská kola nabízí Puky široký sortiment, pomocí něhož může Vaše dítě trénovat koordinaci a rovnováhu. Protiskluzové pedály a stupátka znamenají bezpečnost a pěkné designy vždy pohledově zaujmou. Aby bylo dítě bezpečně vybaveno do silničního provozu, má Puky v nabídce i vhodné zvonky a helmy.


Hodnocení

Hodnocení zákazníků - PUKY s brzdou Learner Bike standard LR 1BR červené
Průměrné hodnocení výrobku:
1 hodnocení
 
1
 
0
 
0
 
0
 
0
eKomi - The Feedback CompanyCo je eKomi?
 • 100% nezávisle
 • Zcela transparentně
 • Od zákazníka zákazníkovi
Recenze

Naše nejprodávanější

PUKY s brzdou Learner Bike standard LR 1BR červené
2.531 Kč