Qeridoo® Adaptér na autosedačku do cyklopřívěsu
Momentálně vyprodáno

Qeridoo® Adaptér na autosedačku do cyklopřívěsu

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
721 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A185017

Qeridoo® Adaptér na autosedačku do cyklopřívěsu
Pomocí tohoto adaptéru můžete namontovat autosedačku od Qeridoo nebo Maxi-Cosi do Vašeho cyklopřívěsu KidGoo.

Doporučujeme použití autosedačky Queridoo, protože ta byla uzpůsobena konstrukci adaptéru.

Qeridoo prezentuje jako první výrobce na trhu možnost montáže autosedačky do cyklopřívěsu. Autosedačka je nejbezpečnější možností transportu miminka od narození do 13 kg, protože byla explicitně vyrobena pro transport v autě a přitom byly zohledněny relevantní bezpečnostní faktory. Tím je miminko v autosedačce nejlépe chráněno.

Podrobnosti:
  • Třída 0+ (od narození do 13 kg)
  • Vhodné na jednu autosedačku Qeridoo nebo Maxi-Cosi

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.