Hopkající slevy
Hopkající slevy
Sleva až
1000 Kč
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
QUINNY  přebalovací taška Rachel Zoe

QUINNY přebalovací taška Rachel Zoe


Cena
4.950 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-5 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A201276

EAN: 8712930115427

QUINNY přebalovací taška Rachel Zoe
Quinny přebalovací taška
Vše co rodiče potřebují je připraveno v tašce od Quinny. Nejenže tato taška perfektně vypadá, co ji tím můžete využít jako kabelku, ale také Vás přesvědčí praktickým vnitřkem (přebalovací podložka / držák na termosku). Každá taška je funkční a nabízí dostatek prostoru, abyste sebou mohli vzít vše, co potřebujete k výletu se svým dětátkem.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Naše nejprodávanější

QUINNY přebalovací taška Rachel Zoe
4.950 Kč