RAVENSBURGER Akvarely - Disney Ledové království: Olaf

RAVENSBURGER Akvarely - Disney Ledové království: Olaf

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

MOC¹ 273 Kč
183 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 90 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A146905

RAVENSBURGER Akvarely - Disney Ledové království: Olaf
Maluj Akvarely s Ravensburgerem! Tvůrčí, umělecká a jednoduchá technika malby, která vždy vede k individuálnímu uměleckému dílu. Každý akvarelový set obsahuje 1 krásný motiv ve formátu 9x24cm!áV okamžiku se díky farbuodpuzujícim líniím a praktickým barvám vytváří akvarelove uměleké dílo. Žádný motiv je stejný jako u jiných: volba barev je na malíři! Tyto kvalitní kompletní sety obsahují vše, co potřebujete, abyste mohli okamžitě začít.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 28755
• Obsah: 1 akvarelová deska, 3 láhve akvarelových barev, štětce, malířska paleta, pipeta, manuál
• Věk: od 6 let.

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Ravensburger

Hry s tradicí

Co jednou začalo založením nakladatelsví v roce 1883, je nyní mezinárodně působící firma Ravensburger. Výrobce specializovaný na dětské hry je známý svým modrým trojúhelníkem - logem firmy, které znamená kvalitu, vědění a zábavu. Pro nejmenší děti jsou tu obrázkové knížky, které vyhovují dětské zvídavosti. Různé tematické světy jako je statek, hasiči a biblické příběhy potěší starší děti. Zeměpisné a logické hry završují rozmanitost sortimentu.


RAVENSBURGER Akvarely - Disney Ledové království: Olaf
MOC¹ 273 Kč
183 Kč