12% v appce | 10% v shopu
12% v appce | 10% v shopu
EXTRA sleva na
HRAČKY ⚽
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Vybrat slevu

Naše alternativa k vyprodanému výrobku

Ravensburger Dětské sudoku
Momentálně vyprodáno
Cena
193 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A341560

EAN: 4005556208500

Ravensburger Dětské sudoku
Tento text je přeložen automaticky.
Vzrušující a zároveň relaxační logický trénink pro jednoho hráče od 5 let. Na začátku se řeší 4x4 sudoku, postupně stále záludnější 6x6 sudoku. Na přední straně kartičky jsou vyznačeny výchozí pozice a na zadní straně lze později zkontrolovat řešení. Pole na hrací ploše jsou vyplněna barevnými žetony s veselými zvířaty nebo čísly. Žádná barva se nesmí v řádku, sloupci ani čtverci opakovat. Je zde zapotřebí mozek a křivka učení se prudce zvyšuje! Sport pro mozek, který je výzvou i relaxací zároveň!

Hlavolamy pro chytré děti: Patří do této oblasti mazaná liška, nebo spíše drzý kakadu? Při řešení hádanky sudoku 4x4 nebo 6x6 je třeba být chytrý. 30 karet puzzle určuje, které žetony budou na začátku umístěny na herní desku. Pak je třeba pečlivě přemýšlet a kombinovat: Žádná barva se nesmí opakovat v žádném řádku, sloupci ani vyznačeném čtverci. Začátečníci začnou na plánu 4x4 a postupně se nadchnou pro náročnější úkoly. Pro barevné žetony si můžete vybrat mezi zábavnými zvířaty a čísly. Pokaždé je napínavé, když po vyřešení sudoku zkontrolujete zadní stranu karty s hádankou, zda je vše správně.

Logický trénink pro jednoho hráče od 5 let nesmírně posiluje kombinační schopnosti a je stejně vzrušující a relaxační !

Podrobnosti o produktu:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 18,3 x 11,5 x 3,7 cm
  • Počet hráčů: 1 hráč
  • Věk: od 5 let

Sponzorováno

product_detail_ad

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Ravensburger

Hry s tradicí

Co jednou začalo založením nakladatelsví v roce 1883, je nyní mezinárodně působící firma Ravensburger. Výrobce specializovaný na dětské hry je známý svým modrým trojúhelníkem - logem firmy, které znamená kvalitu, vědění a zábavu. Pro nejmenší děti jsou tu obrázkové knížky, které vyhovují dětské zvídavosti. Různé tematické světy jako je statek, hasiči a biblické příběhy potěší starší děti. Zeměpisné a logické hry završují rozmanitost sortimentu.


Hodnocení

Hodnocení zákazníků: Ravensburger Dětské sudoku
5
5 Hodnocení zákazníků
 
5 hvězdičky
| 5
 
4 hvězdičky
| 0
 
3 hvězdičky
| 0
 
2 hvězdičky
| 0
 
1 hvězdička
| 0
Co je eKomi?

100% skutečná odezva od zákazníků

Všechny recenze produktů pocházejí od skutečných zákazníků, kteří si zboží u nás zakoupili.

Naše nejprodávanější