RAVENSBURGER Disney Ledové království - Junior Labyrinth

RAVENSBURGER Disney Ledové království - Junior Labyrinth


MOC¹
682 Kč
Cena 548 Kč Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
134 Kč (20%)
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 1-2 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A147588

RAVENSBURGER Disney Ledové království - Junior Labyrinth
Populární klasické hra se všemi hrdiny Disneyho filmu "Ledová královna".

Kdo může v bludišti z ledu a sněhu, najít cestu k statečnéým sestrám Anne a Else nebo vtipnému sněhulákovi Olafovi? Chytrým přesouváním karet v bludišti vznikají náhle nové cesty, kde ještě právě před chvíly byli stěny. Labyrint - chytrá posuvná zábava. Jednoduchá a pokaždé vzrušující hra!

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 22314
• Hráči: 2 - 4
• Věk: 4-8 let

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Ravensburger

Hry s tradicí

Co jednou začalo založením nakladatelsví v roce 1883, je nyní mezinárodně působící firma Ravensburger. Výrobce specializovaný na dětské hry je známý svým modrým trojúhelníkem - logem firmy, které znamená kvalitu, vědění a zábavu. Pro nejmenší děti jsou tu obrázkové knížky, které vyhovují dětské zvídavosti. Různé tematické světy jako je statek, hasiči a biblické příběhy potěší starší děti. Zeměpisné a logické hry završují rozmanitost sortimentu.


RAVENSBURGER Disney Ledové království - Junior Labyrinth
MOC¹ 682 Kč
548 Kč
Top značky