RAVENSBURGER Filly® Pexeso®

RAVENSBURGER Filly® Pexeso®

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

MOC¹ 491 Kč
370 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 121 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A129887

RAVENSBURGER Filly® Pexeso®
Pexeso® - Světově proslulá klasická hra s oblíbenými postavami z magického světa Filly®.

Krásné Filly® motýle, kouzelní Filly® jednorožci záhadní Filly® elfové a kouzelné Filly® čarodějnice? Všichni jsou umístěny na 72 obrázkových kartách a vyzývají hráče k populární pexeso ® hře. Kdo najde nejvíc dvojic?

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 21033
• Hráči: 2 - 8
• Věk: od 4 let.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Ravensburger

Hry s tradicí

Co jednou začalo založením nakladatelsví v roce 1883, je nyní mezinárodně působící firma Ravensburger. Výrobce specializovaný na dětské hry je známý svým modrým trojúhelníkem - logem firmy, které znamená kvalitu, vědění a zábavu. Pro nejmenší děti jsou tu obrázkové knížky, které vyhovují dětské zvídavosti. Různé tematické světy jako je statek, hasiči a biblické příběhy potěší starší děti. Zeměpisné a logické hry završují rozmanitost sortimentu.


RAVENSBURGER Filly® Pexeso®
MOC¹ 491 Kč
370 Kč