Ravensburger GraviTrax Startovní sada

Ravensburger GraviTrax Startovní sada


Cena
1.271 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A216803

EAN: 4005556275908

Ravensburger GraviTrax Startovní sada
Inovativní modulární systém pro sofistikované kuličkové dráhy. Sestavte si svoji vlastní, velmi propracovanou, kuličkovou dráhu, která jistě nadchne děti i dospělé. Více než 100 dílů zabaví všechny věkové skupiny na dlouhé hodiny. Předdefinované úkolové karty a plány usnadní začít budovat a konstruovat s řadou logických a akčních kostek. Cesta je zde cílem!

Podrobnosti:
  • Obsah: Karty s úkoly, plánky, 4dílná základní deska, 2 průhledné platformy, 6 kuliček, 40 dlouhých rozestupů, 12 malých rozestupů, 21 ohybů, 3 průsečíky, 2 přepínače, 1 spojovací kámen, 1 vítr, 1 startovací kámen, 1 akční kámen, 3 kolejnice dlouhé, 6 kolejnic středních, 9 kolejnic krátkých, 4 základní kameny, vložky pro základní kameny: 2 úchyty, 1 volný pád, 1 stříkačka, 1 cílové nasazení, 1 cílový žebřík
  • Věk: od 8 let

Pozor, pozor: Nevhodné pro děti do 3 let. Nebezpečí udušení malými díly.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Ravensburger

Hry s tradicí

Co jednou začalo založením nakladatelsví v roce 1883, je nyní mezinárodně působící firma Ravensburger. Výrobce specializovaný na dětské hry je známý svým modrým trojúhelníkem - logem firmy, které znamená kvalitu, vědění a zábavu. Pro nejmenší děti jsou tu obrázkové knížky, které vyhovují dětské zvídavosti. Různé tematické světy jako je statek, hasiči a biblické příběhy potěší starší děti. Zeměpisné a logické hry završují rozmanitost sortimentu.


Hodnocení

Hodnocení zákazníků - Ravensburger GraviTrax Startovní sada
Průměrné hodnocení výrobku: 1 hodnocení
 
1
 
0
 
0
 
0
 
0
eKomi - The Feedback CompanyCo je eKomi?
  • 100% nezávisle
  • Zcela transparentně
  • Od zákazníka zákazníkovi
Recenze

Naše nejprodávanější

Ravensburger GraviTrax Startovní sada
1.271 Kč