RAVENSBURGER Hasič Sam - moje první pexeso®

RAVENSBURGER Hasič Sam - moje první pexeso®


Cena
518 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-4 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A170933

RAVENSBURGER Hasič Sam - moje první pexeso®
Pexeso® - Klasická hra s hasičem Samem. Velké karty vyrobené z extra silného materiálu, dělají toto pexeso® vhodným pro děti od 2,5 roku.

Požárník Sam a jeho stateční kolegové z hasičské stanice jsou na 24 kartách vyrobených z extra silného materiálu. Toto pexeso® bylo speciálně navrženo pro děti od 2,5 roku - s velkými, barevnými obrázky, se páry snadno hledají.

Podrobnosti:
 • Číslo výrobku výrobce: 21204
 • Hráči: 2 - 4
 • obsah / vybavení: 24 velkých karet (12 párů obrázků) vyrobených z extra silného kartonu
  Věk: od 2,5 let.

 • Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Značka

  Ravensburger

  Hry s tradicí

  Co jednou začalo založením nakladatelsví v roce 1883, je nyní mezinárodně působící firma Ravensburger. Výrobce specializovaný na dětské hry je známý svým modrým trojúhelníkem - logem firmy, které znamená kvalitu, vědění a zábavu. Pro nejmenší děti jsou tu obrázkové knížky, které vyhovují dětské zvídavosti. Různé tematické světy jako je statek, hasiči a biblické příběhy potěší starší děti. Zeměpisné a logické hry završují rozmanitost sortimentu.


  RAVENSBURGER Hasič Sam - moje první pexeso®
  518 Kč
  Top značky