Naše alternativa k vyprodanému výrobku

Ravensburger Hra a průzkumník housenka
Momentálně vyprodáno

Ravensburger Hra a průzkumník housenka


Cena
389 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A166685

EAN: 4005556044993

Ravensburger Hra a průzkumník housenka
Tento text je přeložen automaticky.
"Legrační skládací housenka s kroužkem na zuby a mnoha prvky pro pocit a hluk.

Praskání, zvonění, zrna, fleece: každá radostně barevná část těla nabízí něco nového k objevování. senzor šňůry a velký kroužek na zuby, který jsem si dal do úst. Díky Klettovi housenka také ukazuje vtipnou ""housenkovou procházku"". Trénujte smysly a motorické dovednosti a propagujte pochopení příčiny a následku.

Podrobnosti:
  • Mnoho fascinujících herních prvků
  • Pestrá látka a povrchy
  • S vyzváněcím zvukem a velký kroužek na ozubení
  • Celková délka: cca. 36 cm
"

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Ravensburger

Hry s tradicí

Co jednou začalo založením nakladatelsví v roce 1883, je nyní mezinárodně působící firma Ravensburger. Výrobce specializovaný na dětské hry je známý svým modrým trojúhelníkem - logem firmy, které znamená kvalitu, vědění a zábavu. Pro nejmenší děti jsou tu obrázkové knížky, které vyhovují dětské zvídavosti. Různé tematické světy jako je statek, hasiči a biblické příběhy potěší starší děti. Zeměpisné a logické hry završují rozmanitost sortimentu.


Naše nejprodávanější