RAVENSBURGER Hračka do ruky - zajíček

RAVENSBURGER Hračka do ruky - zajíček


MOC¹
300 Kč
Cena
244 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
56 Kč (19%)
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A129652

RAVENSBURGER Hračka do ruky - zajíček
Klasická hračka v klasických dětských barvách k uchopení, pohlazení a zatřepání.

Měkký zajíček s flaušovým tělíčkem v klasicé dětské barvě je vhodný pro malé dětské ruce. Velká dvoubarevná zvonící kulička zve k otočení a pohybu. Skvělá hračka pro nejmenší. Trénuje jemnou dětskou motoriku.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 04457
• skvělý flaušový materiál
• velká dvoubarevná otočná kulička
• rolnička
• Rozměry: ca. 11 x 19 cm
• od 0 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Ravensburger

Hry s tradicí

Co jednou začalo založením nakladatelsví v roce 1883, je nyní mezinárodně působící firma Ravensburger. Výrobce specializovaný na dětské hry je známý svým modrým trojúhelníkem - logem firmy, které znamená kvalitu, vědění a zábavu. Pro nejmenší děti jsou tu obrázkové knížky, které vyhovují dětské zvídavosti. Různé tematické světy jako je statek, hasiči a biblické příběhy potěší starší děti. Zeměpisné a logické hry završují rozmanitost sortimentu.


RAVENSBURGER Hračka do ruky - zajíček
MOC¹ 300 Kč
244 Kč
Top značky