Ravensburger - Kouzelný les 368 dílků Puzzle

Ravensburger - Kouzelný les 368 dílků Puzzle


Varianta:
  • Ravensburger - Kouzelný les 368 dílků Puzzle
  • Ravensburger - Pirátské dobrodružství 368 dílků Puzzle

323 Kč
Cena
322 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do 2-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A306278

EAN: 4005556129553

Ravensburger - Kouzelný les 368 dílků Puzzle
Tento text je přeložen automaticky.
Dětské puzzle Ravensburger EXIT s 368 dílky nabízejí motivy vhodné pro děti v kombinaci s napínavým příběhem a záludnými skládačkami. S různými úrovněmi obtížnosti a vhodné pro děti od 9 let.Oblíbený koncept EXIT Room jako dětské puzzle Ravensburger ! Děti od 9 let se s EXIT Puzzle Kids nejprve ponoří do napínavého příběhu a poté poskládají 386 záhadných dílků puzzle do motivu.
Ale pozor: motiv skládačky se liší od obrázku na obalu! Mladí detektivové se pak vydají hledat hádanky s motivem hlavolamu. Podaří se odhalit a vyřešit všechny hádanky a najít VÝCHOD z příběhu?

Výstupní místnosti jsou trendem živých her a již dlouho jsou celosvětovým hitem.
Myšlenka: Několik hráčů je zavřeno v místnosti a musí vyřešit hádanky ukryté v místnosti, aby dokončili misi. Tento herní princip tvoří základ pro zcela novou variantu hlavolamu: EXIT PUZZLE. Jakmile je všech 368 dílků na svém místě, je zapotřebí kombinačních schopností, představivosti a intuice!
Stejně jako živí hráči v Exit Rooms se i Exit Puzzlers ponoří do vzrušujícího příběhu, který je zavede do tajemných světů. Různé úrovně obtížnosti hádanek zaručují pestrou zábavu s hádankami a rébusy!
Tajemné motivy hlavolamů, napínavé příběhy a obtížnost hlavolamů ze série EXIT Puzzles Kids jsou speciálně navrženy pro malé fanoušky hlavolamů a hádanek od 9 let.

Podrobnosti o produktu:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 22,2 x 22,2 x 6,8 cm
  • 386 dílů
  • Věk: od 9 let

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Ravensburger

Hry s tradicí

Co jednou začalo založením nakladatelsví v roce 1883, je nyní mezinárodně působící firma Ravensburger. Výrobce specializovaný na dětské hry je známý svým modrým trojúhelníkem - logem firmy, které znamená kvalitu, vědění a zábavu. Pro nejmenší děti jsou tu obrázkové knížky, které vyhovují dětské zvídavosti. Různé tematické světy jako je statek, hasiči a biblické příběhy potěší starší děti. Zeměpisné a logické hry završují rozmanitost sortimentu.


Naše nejprodávanější

Ravensburger - Kouzelný les 368 dílků Puzzle
Ravensburger - Kouzelný les 368 dílků Puzzle
323 Kč
322 Kč