Ravensburger Lamborghini Huracán EVO RWD
NOVINKA -22%

Ravensburger Lamborghini Huracán EVO RWD


MOC¹
399 Kč
Cena
310 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
89 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A417617

EAN: 4005556171866

Ravensburger Lamborghini Huracán EVO RWD
Tento text je přeložen automaticky.
Podrobnosti o produktu:
  • Věk: od 14 let
  • Pro začátečníky, kteří se cítí dobře s malým počtem dílků, pro pokročilé hlavolamy, kteří dávají přednost střední výzvě, a samozřejmě také pro absolutní profesionály, kteří se nevyhýbají 40 320 dílkům.
  • Díky obrovské rozmanitosti motivů v programu Ravensburger puzzle nestojí nic v cestě nezapomenutelnému puzzle zážitku.
  • Jedinečnosti charakteristických dílků puzzle je dosaženo ručním děrováním, které se s nejvyšší hodinářskou přesností vyrábí v Ravensburgu v Horním Švábsku v Německu.
  • Desítky let zkušeností s výrobou puzzle, vysoké standardy kvality materiálu, motivu a Design zrychlují tep srdce skládačů a umožňují vám zažít, jak jedno zapadá do druhého.

Sponzorováno

product_detail_ad

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Ravensburger

Hry s tradicí

Co jednou začalo založením nakladatelsví v roce 1883, je nyní mezinárodně působící firma Ravensburger. Výrobce specializovaný na dětské hry je známý svým modrým trojúhelníkem - logem firmy, které znamená kvalitu, vědění a zábavu. Pro nejmenší děti jsou tu obrázkové knížky, které vyhovují dětské zvídavosti. Různé tematické světy jako je statek, hasiči a biblické příběhy potěší starší děti. Zeměpisné a logické hry završují rozmanitost sortimentu.


Naše nejprodávanější

Ravensburger Lamborghini Huracán EVO RWD
Ravensburger Lamborghini Huracán EVO RWD
MOC¹ 399 Kč
310 Kč