RAVENSBURGER Malování podle čísel - Kuřátko

RAVENSBURGER Malování podle čísel - Kuřátko

 • Skladem
 • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
 • Poštovné zdarma od 850 Kč
 • Ještě 1 kusy k dispozici!

MOC¹ 409 Kč
270 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 139 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A168012

RAVENSBURGER Malování podle čísel - Kuřátko
Dvojitá zábava s oboustranně vymalovatelnou tabulkou!
Malování pro velké i malé.

Lepší kvalita a ještě větší zážitek s akrylovými barvami! Tyto akrylové barvy schnou velice rychle a fungují na vodní bázi. To znamená, že štětec nemusíte čistit! Barvičky jsou dobře uschovatelné a uzavíratelné a vždy připraveny k malování. Spousta motivů a různých formátů pro velké i malé! Neboť: Každý může malovat!

Vybavení:
Tato sada obsahuje malovací tabulku ze speciálního materiálu. Akrylové barvy na vodní bázi v zavíratelných krabičkách, rámečky, štětec, předloha. To je zábava!

Podrobnosti:
 • Číslo výrobku výrobce: 28300
 • Věk: od 7 let

  Upozornění
  Nevhodné pro děti do 7 let. Použití za dohledu dospělého! řídit se dle návodu na použití. Barvy obsahují konzervační látky: 2-brom-2-nitropropan-1,3-diol, 3-jod-2-propinyl-butylkarbamát. Obsahuje směs 5-chlor-2-methyl-4-isothiazolin-3-onu a 2-methyl-2H-isothiazol-3-onu (3: 1). Může způsobit alergické reakce.
 • Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Značka

  Ravensburger

  Hry s tradicí

  Co jednou začalo založením nakladatelsví v roce 1883, je nyní mezinárodně působící firma Ravensburger. Výrobce specializovaný na dětské hry je známý svým modrým trojúhelníkem - logem firmy, které znamená kvalitu, vědění a zábavu. Pro nejmenší děti jsou tu obrázkové knížky, které vyhovují dětské zvídavosti. Různé tematické světy jako je statek, hasiči a biblické příběhy potěší starší děti. Zeměpisné a logické hry završují rozmanitost sortimentu.


  RAVENSBURGER Malování podle čísel - Kuřátko
  MOC¹ 409 Kč
  270 Kč