Ravensburger memory Úžasňákovi
Cena 440 Kč Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 1-2 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A241762

Ravensburger memory Úžasňákovi
Klasická hra Memory s hrdiny z oblíbené série Úžasňákovi 2.

Hrajte si s rodinou superhrdinů. Soustřeďte se a najděte nejvíce stejných párů obrázků.

Detaily:
  • Hra na paměť
  • Obsahujue: 72 kartiček (36 párů obrázků)
  • Doba hry: cca. 20 - 30 minut
  • Počet hráčů: 2 - 8
  • Věk: 4 - 99 let

POZOR
Nevhodné pro děti do 3 let. Nebezpečí udušení.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Ravensburger

Hry s tradicí

Co jednou začalo založením nakladatelsví v roce 1883, je nyní mezinárodně působící firma Ravensburger. Výrobce specializovaný na dětské hry je známý svým modrým trojúhelníkem - logem firmy, které znamená kvalitu, vědění a zábavu. Pro nejmenší děti jsou tu obrázkové knížky, které vyhovují dětské zvídavosti. Různé tematické světy jako je statek, hasiči a biblické příběhy potěší starší děti. Zeměpisné a logické hry završují rozmanitost sortimentu.


Ravensburger memory Úžasňákovi
440 Kč
Top značky