Sleva 10% na dětský pokoj
Sleva 10% na dětský pokoj
Kód kupónu
1KZ3884
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
RAVENSBURGER Mini Mandala Designer - 3v1

RAVENSBURGER Mini Mandala Designer - 3v1

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 8 ks k dispozici!
MOC¹ 255 Kč
188 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 67 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A094125

RAVENSBURGER Mini Mandala Designer - 3v1
Mini Mandala Designer - 3v1
Číslo výrobku: 902897

Mandala krabička na cesty. Nyní si můžeš nakreslit mini mandalu vždy, když budeš chtít. Jednoduše polož šablonu na papír a kresli, kruž. Až budeš mít hotovo, tak si vymaluj vzniklé tvary. Vytvoř si svou mandalu pro dobrou náladu.

Popis výrobku:
• Věk: od 6 let

Pozor!
Nevhodné pro děti mladších 3 let. Nebezpečí zadušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Ravensburger

Hry s tradicí

Co jednou začalo založením nakladatelsví v roce 1883, je nyní mezinárodně působící firma Ravensburger. Výrobce specializovaný na dětské hry je známý svým modrým trojúhelníkem - logem firmy, které znamená kvalitu, vědění a zábavu. Pro nejmenší děti jsou tu obrázkové knížky, které vyhovují dětské zvídavosti. Různé tematické světy jako je statek, hasiči a biblické příběhy potěší starší děti. Zeměpisné a logické hry završují rozmanitost sortimentu.


RAVENSBURGER Mini Mandala Designer - 3v1
MOC¹ 255 Kč
188 Kč
Top značky