Ravensburger mini steps ® Bunny music box

Ravensburger mini steps ® Bunny music box


Cena
394 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A241839

EAN: 4005556045327

Ravensburger mini steps ® Bunny music box
Tento text je přeložen automaticky.
Měkká a mazlivá spací pomůcka

Nadýchaný měkký plyšový králík je milá mazlivá kamarádka v klasických barvách dítěte. Stiskem na břicho se zajíček zklidňuje, když usíná, jemně přivádí dítě ke spánku se Mozartovou ukolébavkou.

Podrobnosti:
  • Přehraje Mozartovu ukolébavku
  • Velikost přibl. 26 cm
  • textilní potah omyvatelný při 30 °, hudební modul je vyjímatelný pro praní
  • Pracuje se 2 AAA bateriemi (nejsou součástí balení)
  • Od 0 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Ravensburger

Hry s tradicí

Co jednou začalo založením nakladatelsví v roce 1883, je nyní mezinárodně působící firma Ravensburger. Výrobce specializovaný na dětské hry je známý svým modrým trojúhelníkem - logem firmy, které znamená kvalitu, vědění a zábavu. Pro nejmenší děti jsou tu obrázkové knížky, které vyhovují dětské zvídavosti. Různé tematické světy jako je statek, hasiči a biblické příběhy potěší starší děti. Zeměpisné a logické hry završují rozmanitost sortimentu.


Naše nejprodávanější

Ravensburger mini steps ® Bunny music box
394 Kč