Ravensburger mini steps ® káčátko praskající hadřík

Ravensburger mini steps ® káčátko praskající hadřík


Cena
111 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-5 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A241825

EAN: 4005556045303

Ravensburger mini steps ® káčátko praskající hadřík
Tento text je přeložen automaticky.
Malé chlupaté plyšové utěrky jsou ideální pro uchopení, držení a přijetí do úst. Přátelské barvy a tvary stimulují smyslné vnímání a navíc jemné praskání fascinuje. Tak se milý přítel rychle stane nejmilnějším společníkem dítěte, který je s ním všude a dává mu bezpečí.

Podrobnosti:
  • Rozměry: 6 x 12 cm
  • Měkký praskavý zvuk
  • Od 0 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Ravensburger

Hry s tradicí

Co jednou začalo založením nakladatelsví v roce 1883, je nyní mezinárodně působící firma Ravensburger. Výrobce specializovaný na dětské hry je známý svým modrým trojúhelníkem - logem firmy, které znamená kvalitu, vědění a zábavu. Pro nejmenší děti jsou tu obrázkové knížky, které vyhovují dětské zvídavosti. Různé tematické světy jako je statek, hasiči a biblické příběhy potěší starší děti. Zeměpisné a logické hry završují rozmanitost sortimentu.


Naše nejprodávanější

Ravensburger mini steps ® káčátko praskající hadřík
111 Kč