RAVENSBURGER ministeps Hudební kostka

RAVENSBURGER ministeps Hudební kostka


MOC¹
682 Kč
Cena
585 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
97 Kč-14%
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A007079

RAVENSBURGER ministeps Hudební kostka
Hudební kostka
Číslo výrobku: 04469

Kachnička zpívá a medvídek mluví...

Na jaké straně kostky je zajíček? Ten si moc rád hraje"ve své jamce", myšička zná prstovou hru a ovečka bečí. To je zábava za touto kostkou lézt a znovu ji posouvat.

Kostka se zvuky
Rozpozná zvolenou stranu a říká věty, zpívá písně a vydává zvuky
Plyšové prvky
Baterie 3 AAA (nejsou součástí balení)
Délka strany 12 cm
Vhodné pro děti od 6 měsíců.
POZOR - mluví německy

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Ravensburger

Hry s tradicí

Co jednou začalo založením nakladatelsví v roce 1883, je nyní mezinárodně působící firma Ravensburger. Výrobce specializovaný na dětské hry je známý svým modrým trojúhelníkem - logem firmy, které znamená kvalitu, vědění a zábavu. Pro nejmenší děti jsou tu obrázkové knížky, které vyhovují dětské zvídavosti. Různé tematické světy jako je statek, hasiči a biblické příběhy potěší starší děti. Zeměpisné a logické hry završují rozmanitost sortimentu.


Naše nejprodávanější

RAVENSBURGER ministeps Hudební kostka
MOC¹ 682 Kč
585 Kč
Top značky