Ravensburger Moje první barevné puzzle - Moje oblíbené zvířecí děti

Ravensburger Moje první barevné puzzle - Moje oblíbené zvířecí děti


Varianta:
  • Ravensburger Moje první barevné puzzle - Moje oblíbené zvířecí děti
  • Ravensburger Moje první barevné hádanky - všechny mé barvy

Cena
199 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A273087

EAN: 4005556030064

Ravensburger Moje první barevné puzzle - Moje oblíbené zvířecí děti
Tento text je přeložen automaticky.
Vyřešte celou hádanku sami!
Zábavná hádanka s rostoucí výzvou pro děti od 2 let.

U čtyřdílných rámových hádanek z mých prvních hádanek to už funguje pro nejmladší. Díky malému počtu kusů a velkým dílkům puzzle jsou rámové puzzle ideální pro malé děti. Spojení láskyplně ilustrovaných motivů může být na začátku docela výzvou, ale s trochou praxe to brzy uspěje a je opravdu zábavné. Puzzling je hravý způsob, jak mohou děti trénovat své prostorové myšlení, trpělivost a koordinaci očí a rukou.

Mimochodem: Pro zkušenější malé hlavolamy můžete zvýšit obtížnost smícháním kousků dvou nebo tří snímků hádanky. Se správnou hádankou pro individuální úroveň vývoje batolata chápou své prostředí hravým a zábavným způsobem a rostou s výzvami. Vekové skládačky Ravensburger vhodné podle věku ukazují obrázky z dětského světa, které inspirují ty nejmenší. Mimochodem, pokud vaše dítě také ráda prozkoumá vše ústy: Nezdravost všech použitých materiálů byla potvrzena nezávislým institutem. Důvěřujte kvalitě lídrů na trhu, protože již více než 100 let vyvíjíme hádanky, jak je děti milují: motiv odpovídající věku, počet kusů a velikost.

Detaily produktu:
  • Díly: 6 x 4
  • Rozměry hádanky: 25 x 25 cm
  • Věk: od 24 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Ravensburger

Hry s tradicí

Co jednou začalo založením nakladatelsví v roce 1883, je nyní mezinárodně působící firma Ravensburger. Výrobce specializovaný na dětské hry je známý svým modrým trojúhelníkem - logem firmy, které znamená kvalitu, vědění a zábavu. Pro nejmenší děti jsou tu obrázkové knížky, které vyhovují dětské zvídavosti. Různé tematické světy jako je statek, hasiči a biblické příběhy potěší starší děti. Zeměpisné a logické hry završují rozmanitost sortimentu.


Naše nejprodávanější

Ravensburger Moje první barevné puzzle - Moje oblíbené zvířecí děti
199 Kč