Naše alternativa k vyprodanému výrobku

Ravensburger Moje první hádanka - všechny druhy vozidel
Momentálně vyprodáno

Ravensburger Moje první hádanka - všechny druhy vozidel


Varianta:

Cena
234 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A266754

EAN: 4005556070367

Ravensburger Moje první hádanka - všechny druhy vozidel
Tento text je přeložen automaticky.
První hádanky pro batolata od 2 let.

Co jde spolu? Které dvě části tvoří obrázek? Díky mým prvním hádankám se dvěma kousky se malé děti od dvou let učí rozeznávat kousky, které patří k sobě, a sestavovat je do motivů. Devět láskyplně nakreslených ilustrací ve stylu lepenkových obrázkových knih zprostředkuje rozmanitou zábavu pro děti a hravě trénuje koordinaci očí a rukou.

Extra velké a silné kartonové díly zaručují trvanlivost hračky a odolávají útokům žvýkání. Obtížnost hádanky můžete určit sami, v závislosti na dovednosti malého začátečníka hádanky, tím, že mu dá jen několik nebo více kusů najednou. Takže vaše dítě hrdě zjistí, jak se jeden vejde k druhému.

Se správnou hádankou pro jednotlivé fáze vývoje malé děti chápou své prostředí hravě a radostně a rostou s výzvami. Vekové skládačky vhodné pro děti Ravensburger ukazují obrázky z dětského světa, které inspirují ty nejmenší. Mimochodem, pokud vaše dítě také ráda prozkoumá všechno ústy: neškodnost všech použitých materiálů byla potvrzena nezávislým institutem. Důvěřujte kvalitě lídrů na trhu, protože již více než 100 let byly hádanky Ravensburger vyvinuty tak, jak je děti milují: motiv odpovídající věku, počet kusů a velikost.

Podrobnosti:
  • Díly: 9 x 2
  • Rozměry: 18 x 10 cm
  • Věk: od 2 let

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Ravensburger

Hry s tradicí

Co jednou začalo založením nakladatelsví v roce 1883, je nyní mezinárodně působící firma Ravensburger. Výrobce specializovaný na dětské hry je známý svým modrým trojúhelníkem - logem firmy, které znamená kvalitu, vědění a zábavu. Pro nejmenší děti jsou tu obrázkové knížky, které vyhovují dětské zvídavosti. Různé tematické světy jako je statek, hasiči a biblické příběhy potěší starší děti. Zeměpisné a logické hry završují rozmanitost sortimentu.


Hodnocení

Hodnocení zákazníků - Ravensburger Moje první hádanka - všechny druhy vozidel
Průměrné hodnocení výrobku:
1 hodnocení
 
1
 
0
 
0
 
0
 
0
eKomi - The Feedback CompanyCo je eKomi?
  • 100% nezávisle
  • Zcela transparentně
  • Od zákazníka zákazníkovi
Recenze

Naše nejprodávanější