Naše alternativa k vyprodanému výrobku

Ravensburger Moje první puzzle: Roční období
Momentálně vyprodáno

Ravensburger Moje první puzzle: Roční období


Cena
321 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A266752

EAN: 4005556045594

Ravensburger Moje první puzzle: Roční období
Tento text je přeložen automaticky.
Čtyři úplně první hádanky s rostoucím počtem kusů

Lásky ilustrované logické motivy kolem čtyř ročních období nabízejí optimální úvod do logické zábavy. Velké kusy robustní lepenky se snadno skládají dohromady a hravě podporují jemné motorické dovednosti, vnímání forem a barev, logické porozumění a soustředění. Zvyšující se počet kusů od 2 do 5 dělá z každé skládačky novou výzvu.

Podrobnosti:
  • Části: 2 až 5 dílů
  • 4 různé motivy puzzle
  • Zvyšující se počet částí
  • Velké, robustní kousky skládačky vyrobené z odolného kartonu
  • Velikost skládačky: 11,5 x 16,5 cm
  • Věk: od 18 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Ravensburger

Hry s tradicí

Co jednou začalo založením nakladatelsví v roce 1883, je nyní mezinárodně působící firma Ravensburger. Výrobce specializovaný na dětské hry je známý svým modrým trojúhelníkem - logem firmy, které znamená kvalitu, vědění a zábavu. Pro nejmenší děti jsou tu obrázkové knížky, které vyhovují dětské zvídavosti. Různé tematické světy jako je statek, hasiči a biblické příběhy potěší starší děti. Zeměpisné a logické hry završují rozmanitost sortimentu.


Naše nejprodávanější