Ravensburger My first Rush Hour
Cena
480 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-4 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A298186

EAN: 4005556764129

Ravensburger My first Rush Hour
Tento text je přeložen automaticky.
Poprvé mohou děti od 3 let zažít zábavu z hravého řešení problémů, které Rush Hour již propagovala milionkrát.

Moje první Rush Hour byla vyvinuta speciálně jako první věk vhodný logická hra pro předškolní děti. Díky jednoduché identifikaci a přiřazení tvarů a barev se dětem jemně představí koncept logické dedukce. Počínaje jednoduchým zadáním a konče prvním řešením problému se výzvy zvyšují.

Podrobnosti o produktu:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 24 x 24 x 7 cm
  • Obsah: 30 karet úkolů a řešení, 1 kniha pravidel, 1 auto červených hrdinů, 6 vozidel, 1 pilot, 1 parkovací místo, herní plán
  • Hráči: 1
  • doba hraní: libovolná
  • věk: od 3 let
pozornost
nevhodné pro děti do tří let . Obsahuje malé části, které lze spolknout. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Ravensburger

Hry s tradicí

Co jednou začalo založením nakladatelsví v roce 1883, je nyní mezinárodně působící firma Ravensburger. Výrobce specializovaný na dětské hry je známý svým modrým trojúhelníkem - logem firmy, které znamená kvalitu, vědění a zábavu. Pro nejmenší děti jsou tu obrázkové knížky, které vyhovují dětské zvídavosti. Různé tematické světy jako je statek, hasiči a biblické příběhy potěší starší děti. Zeměpisné a logické hry završují rozmanitost sortimentu.


Naše nejprodávanější

Ravensburger My first Rush Hour
480 Kč