Ravensburger Plyšový medvěd Butz
Varianta:
  • Ravensburger Plyšový králíček Pelle
  • Ravensburger Plyšový medvěd Butz
  • Ravensburger Plyšový kačer Emil

MOC¹
544 Kč
Cena
509 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A341628

EAN: 4005556045600

Ravensburger Plyšový medvěd Butz
Tento text je přeložen automaticky.
Tohoto huňatého plyšového medvěda si prostě musíte zamilovat! Plyšová hračka, která je zpočátku známým plyšovým kamarádem v dětské postýlce nebo kočárku, se později stane důležitým referenčním objektem, který dítěti spolehlivě poskytuje bezpečí, pohodlí a blízkost. Díky své velikosti 25 cm a stabilnímu sedátku je tato plyšová hračka ideální i pro první hraní rolí. Plyšový medvěd je ideální jako dárek k narození dítěte i ke zvláštním příležitostem, jako jsou Velikonoce, Vánoce a narozeniny.

První tři roky života batolete jsou neuvěřitelně vzrušující a plné jedinečných okamžiků tiger : první úsměv, první slovo, první krok. Den za dnem objevují nejmenší děti své okolí všemi smysly a učí se novým dovednostem. mini steps podporuje tento vývoj krok za krokem a nabízí rodičům potřebnou orientaci, aby mohli své dítě láskyplně podporovat. Naše vysoce kvalitní knihy a hračky provázejí nejmenší ve všech vývojových fázích. Všechny materiály jsou v každém ohledu bezpečné a jsou pravidelně testovány z hlediska kvality a bezpečnosti. Mini steps tak nabízí důvěru a radost na společné cestě za poznáním světa knih a her.

Podrobnosti o produktu:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 23 x 17 x 5,5 cm
  • Věk: od 0 měsíců

Sponzorováno

product_detail_ad

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Ravensburger

Hry s tradicí

Co jednou začalo založením nakladatelsví v roce 1883, je nyní mezinárodně působící firma Ravensburger. Výrobce specializovaný na dětské hry je známý svým modrým trojúhelníkem - logem firmy, které znamená kvalitu, vědění a zábavu. Pro nejmenší děti jsou tu obrázkové knížky, které vyhovují dětské zvídavosti. Různé tematické světy jako je statek, hasiči a biblické příběhy potěší starší děti. Zeměpisné a logické hry završují rozmanitost sortimentu.


Naše nejprodávanější

Ravensburger Plyšový medvěd Butz
Ravensburger Plyšový medvěd Butz
MOC¹ 544 Kč
509 Kč