Naše alternativa k vyprodanému výrobku

Ravensburger Přineste si hru - čokoládová čarodějnice
Momentálně vyprodáno

Ravensburger Přineste si hru - čokoládová čarodějnice


Cena
219 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A096610

EAN: 4005556230822

Ravensburger Přineste si hru - čokoládová čarodějnice
Tento text je přeložen automaticky.
Pouze ten, kdo se odváží, vyhrává v této okouzlující Katenspiel!

V Hexenküche se vyrábí lahodná čokoláda. Hráči se snaží být první, kdo shromáždí všech šest složek. Ale pozor: Měli by čerpat další kartu z balíčku nebo ne? Kdo odhalí čarodějnici, ztratí své karty!

Podrobnosti:
  • Obsah: 60 karet
  • Doba trvání: 15 - 20 min.
  • Hráči: 2 - 6
  • Věk: 5 - 10 let

vážíme
Není vhodné pro děti do 3 let z důvodu malých částí, které mohou být spolknuty. Nebezpečí udušení

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Ravensburger

Hry s tradicí

Co jednou začalo založením nakladatelsví v roce 1883, je nyní mezinárodně působící firma Ravensburger. Výrobce specializovaný na dětské hry je známý svým modrým trojúhelníkem - logem firmy, které znamená kvalitu, vědění a zábavu. Pro nejmenší děti jsou tu obrázkové knížky, které vyhovují dětské zvídavosti. Různé tematické světy jako je statek, hasiči a biblické příběhy potěší starší děti. Zeměpisné a logické hry završují rozmanitost sortimentu.


Naše nejprodávanější