Naše alternativa k vyprodanému výrobku

Ravensburger Puzzle - shon a shon na stanici 2x24 kusů
Momentálně vyprodáno

Ravensburger Puzzle - shon a shon na stanici 2x24 kusů


Cena
198 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A085165

EAN: 4005556091911

Ravensburger Puzzle - shon a shon na stanici 2x24 kusů
Tento text je přeložen automaticky.
Dva hádanky pro dvojnásobnou zábavu! Včetně mini plakáty jako šablony. Hledejte díly, přidávejte je a užívejte si stále se zvyšujícího obrazu - záhadou je, když jeden malý úspěch následuje druhý. Proto děti rádi skládají kousky skládačky znovu a znovu, aby vytvořily své oblíbené motivy.

Puzzle však nabízejí více než zábavu: Se zvolenou správnou obtížností nechají děti všech věkových kategorií vyrůst v výzvy, zvýšit jejich trpělivost a posílit jejich sebevědomí. Ve velkém výběru Ravensburger, daleko více než 300 dětských hádanek s nejoblíbenějšími motivy, od 2 kusů do 500 kusů, je zaručeno, že bude pro každé dítě správná hádanka. Jen tak mohou trénovat své motorické dovednosti, logické myšlení, krátkodobou paměť a mnohem zábavněji a radostněji.

Podrobnosti:
  • Rozměry: 26 x 18 cm
  • vč. mini poster
  • Části: 24
  • Věk: od 4 let

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Ravensburger

Hry s tradicí

Co jednou začalo založením nakladatelsví v roce 1883, je nyní mezinárodně působící firma Ravensburger. Výrobce specializovaný na dětské hry je známý svým modrým trojúhelníkem - logem firmy, které znamená kvalitu, vědění a zábavu. Pro nejmenší děti jsou tu obrázkové knížky, které vyhovují dětské zvídavosti. Různé tematické světy jako je statek, hasiči a biblické příběhy potěší starší děti. Zeměpisné a logické hry završují rozmanitost sortimentu.


Hodnocení

Hodnocení zákazníků - Ravensburger Puzzle - shon a shon na stanici 2x24 kusů
Průměrné hodnocení výrobku:
4 hodnocení
 
4
 
0
 
0
 
0
 
0
eKomi - The Feedback CompanyCo je eKomi?
  • 100% nezávisle
  • Zcela transparentně
  • Od zákazníka zákazníkovi
Recenze

Naše nejprodávanější