Ravensburger Puzzle XXL 300 kusů - sezóna FC Bayern 2017/18

Ravensburger Puzzle XXL 300 kusů - sezóna FC Bayern 2017/18


Cena
146 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A216777

EAN: 4005556132348

Ravensburger Puzzle XXL 300 kusů - sezóna FC Bayern 2017/18
Tento text je přeložen automaticky.
Zábavná logická zábava ve formátu XXL. Hledejte díly, přidávejte je a užívejte si stále se zvyšujícího obrazu - záhadou je, když jeden malý úspěch následuje druhý. Proto děti rádi skládají skládačky znovu a znovu, aby vytvořily své oblíbené motivy. Ale hádanky nabízejí více než jen zábavu: S vybranými správnými obtížemi nechávají děti všech věkových kategorií vyrůst v výzvy, zvyšují jejich trpělivost a posilují jejich sebevědomí.

Podrobnosti:
  • Kousky skládačky: 300
  • Velikost skládačky: cca. 49 x 36 cm
  • Věk: od 9 let

úcta
Nevhodné pro děti do 3 let kvůli malým částem, které mohou být spolknuty. Nebezpečí udušení

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Ravensburger

Hry s tradicí

Co jednou začalo založením nakladatelsví v roce 1883, je nyní mezinárodně působící firma Ravensburger. Výrobce specializovaný na dětské hry je známý svým modrým trojúhelníkem - logem firmy, které znamená kvalitu, vědění a zábavu. Pro nejmenší děti jsou tu obrázkové knížky, které vyhovují dětské zvídavosti. Různé tematické světy jako je statek, hasiči a biblické příběhy potěší starší děti. Zeměpisné a logické hry završují rozmanitost sortimentu.


Naše nejprodávanější

Ravensburger Puzzle XXL 300 kusů - sezóna FC Bayern 2017/18
146 Kč