Ravensburger Slimy Jow
Cena
1.193 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A298139

EAN: 4005556205943

Ravensburger Slimy Jow
Tento text je přeložen automaticky.
Motýli v nouzi.

Masožravá rostlina Slimy Joe znovu praskla. Tentokrát extrémně vzácný druh motýla, neonově zelený třepetající se, fidget v ústech nenasytné rostliny!
Nyní je nutná odvaha a rychlá akce hráčů. Kdo sáhne do slizu a zachrání většinu flutterlingů, než se ústa znovu zavřou?

Hráči skrytí hluboko v džungli to konečně našli: neonově zelená vlající!
Ale najednou obrovský, sliz nasáklá ústa se zacvaknou! Slimy Joe, masožravá rostlina, pohltila vzácné druhy motýlů. Kdo se odváží sáhnout do slizu, aby zachránil motýly? Kromě odvahy hráčů je ale zapotřebí i jejich instinkt. Protože v slizké hmotě nejsou skryty jen motýli, ale také listy, které se velmi podobají hmyzu.

List nebo třepetání? Kdo to může správně cítit? A pokud to nestačí na výzvu, tato zábavná akční hra také přidává časový tlak: každá sekunda se počítá! Protože Slimy Joe zdaleka není spokojený. Jeho chamtivá ústa se mohou kdykoli znovu zavřít. Kdokoli může zachránit nejvíce flutterlingů, vyhrává.

Slimy Joe - kluzká herní zábava se skutečným slizem a jednou herní variantou pro mladší i starší děti.

Podrobnosti o produktu:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 26 x 26 x 11 cm
  • Obsah: 1 masožravá rostlina Slimy Joe, 1 pytel slizu, 16 motýlů, 8 listů, 1 výzkumník, 1 návod ke hře
  • doba trvání: přibl. 10 min.
  • počet hráčů: 2 - 4
  • věk: od 4 let
pozornost
nevhodné pro děti do 3 let. Nebezpečí udušení malými částmi, které lze spolknout!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Ravensburger

Hry s tradicí

Co jednou začalo založením nakladatelsví v roce 1883, je nyní mezinárodně působící firma Ravensburger. Výrobce specializovaný na dětské hry je známý svým modrým trojúhelníkem - logem firmy, které znamená kvalitu, vědění a zábavu. Pro nejmenší děti jsou tu obrázkové knížky, které vyhovují dětské zvídavosti. Různé tematické světy jako je statek, hasiči a biblické příběhy potěší starší děti. Zeměpisné a logické hry završují rozmanitost sortimentu.


Naše nejprodávanější

Ravensburger Slimy Jow
1.193 Kč