Ravensburger Splitter GraviTrax
Cena
220 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A298126

EAN: 4005556261703

Ravensburger Splitter GraviTrax
Tento text je přeložen automaticky.
Interaktivní systém dráhy míče

Rozdělte dráhu míče!
Umožněte střelám, aby se pohybovaly směrem k střepině až ze čtyř stran. V závislosti na rychlosti a poloze klapky bude míč buď spěchat přes akční kámen, nebo spadne přes klapku. Pokud je míč dostatečně rychlý nebo propadne klapkou, dokud znovu neopustí akční kámen. Jak mícháte cesty svého míče?

Podrobnosti o produktu:
  • Obsah: 1 x Splinter Action Stone, 1 x instrukce
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 19 x 19 x 5 cm
  • Věk: od 8 let
Pozor
Ne vhodné pro děti do 3 let. Nebezpečí udušení malými částmi, které lze spolknout!

Příslušenství

Cena
427 Kč
Cena
224 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Ravensburger

Hry s tradicí

Co jednou začalo založením nakladatelsví v roce 1883, je nyní mezinárodně působící firma Ravensburger. Výrobce specializovaný na dětské hry je známý svým modrým trojúhelníkem - logem firmy, které znamená kvalitu, vědění a zábavu. Pro nejmenší děti jsou tu obrázkové knížky, které vyhovují dětské zvídavosti. Různé tematické světy jako je statek, hasiči a biblické příběhy potěší starší děti. Zeměpisné a logické hry završují rozmanitost sortimentu.


Naše nejprodávanější

Ravensburger Splitter GraviTrax
220 Kč